• Unihokej

•

W szkole realizowana była innowacja pedagogiczna  wprowadzona przez pana Artura Nowak. W ramach tej inicjatywy odbywał się szereg zajęć o charakterze rekreacyjno-sportowym angażujących dzieci i młodzież do aktywności fizycznej. Prowadzone były zajęcia SKS dla trzech grup: chłopców klas III-IV, grupa koedukacyjna unihokeja dla klas V-VI oraz klas  VII i II i III gimnazjum. Chłopcy zostali w zeszłym  roku szkolnym mistrzami powiatu świeckiego a na szczeblu wojewódzkim drużyna klas II i III gimnazjum zajęła drugie miejsce i zdobyła srebrne medale Igrzysk Młodzieży Szkolnej SZS w Toruniu. Młodsi wywalczyli szóstą lokatę w finałach wojewódzkich Igrzyskach Dzieci w Toruniu.

Brawo:)

ROK 2018/2019

I MIEJSCE DZIEWCZĄT Z SP PRUSZCZ W MISTRZOSTWACH POWIATU ŚWIECKIEGO W UNIHOKEJU

BRAWO !!!! NASZA SZKOŁA NAJLEPSZA W POWIECIE !!! - Obrazek 1

Dnia 29.10.2018 roku w Serocku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Świeckiego w Unihokeju dziewcząt.

Nasze dziewczęta zajęły I miejsce pokonując rywalki z Niewieścina, Serocka oraz  Różanny i zdobyły awans do półfinałów wojewódzkich, które odbędą się 8.11.2018 roku w Tucholi.

Wyniki rozgrywek: 5:2 z SP Niewieścin, 5:0 z SP Serock, 8:0 z SP Różanna.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!