Nawigacja

2017/2018 Rada Samorządu Uczniowskiego 2017/2018 Punkty do Złotej Karty 2017/2018 Sprawozdanie SU 2017/2018 Plan Pracy SU na rok szkolny 2017/2018 2016/2017 Plan Pracy SU na rok szkolny 2016/2017

2017/2018

Aby szkoła mogła w pełni sprawnie funkcjonować, potrzebne jest zaangażowanie wszystkich podmiotów: nauczycieli, rodziców oraz uczniów.A jak mogą zaangażować się w działania szkolne uczniowie?

Na przykład poprzez czynny udział w Samorządzie Uczniowskim.

Pod koniec września 2017 roku szkolnego każda klasa wytypowała dwóch kandydatów do pracy w Samorządzie. Spośród reprezentujących poszczególne klasy uczniów należało wybrać Zarząd Samorządu Uczniowskiego. Dlatego 4 października odbyły się wybory.

Zdecydowana większość głosów przypadła Julii Radeckiej z klasy VII a, która została Przewodniczącą SU. Zaznaczyć należy, że Julia ma już doświadczenie jako reprezentantka naszej szkoły, ponieważ w poprzednim roku szkolnym działała również w Samorządzie Uczniowskim. Zastępcą Przewodniczącej SU została równie doświadczona w działalności SU - Oliwia Lihs z klasy VI b, a na  Sekretarza Samorządu Uczniowskiego wybrano Zuzannę Baumgart z klasy VI a.

Gratulujemy serdecznie zwyciężczyniom!

Wspomnieć należy, że zostały powołane następujące sekcje Samorządu.

A oto  ich przedstawiciele:

• Porządkowa – Babiński Bartosz, Flis Adam, Erwardt Adam oraz Kendra Jakub

• Do spraw akcji charytatywnych - Sawicka Julia, Wlaźlak Zuzanna, Baudner Patrycja

• RedakcyjnaGackowska Sara, Ziobro Milena, Kendra Marcelina, Horodecka Zofia

• Rozrywkowa Dorosz Izabela, Karuze Zuzanna, Zgórka Julia.

Opiekę nad Samorządem Uczniowskim sprawować będą:

pani Agnieszka Kendra i pani Joanna Erwardt.

• Szkoła Podstawowa w Pruszczu
    86-120 Pruszcz